Close
Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.
Imieniny:
Małgorzaty, Marty, Nikifora

Najlepsi sportowcy w gminie Bogatynia wyróżnieni

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-01-17 11:14:15

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia nagrodził sportowców za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym. Wyróżniono aż 104 sportowców. Sprawdź kogo!

Stypendia otrzymują:
I. Klub Sportowy "Grom": 
1. Paweł Michniewicz, Bogatynia
2. Kornelia Darłak, Bogatynia
3. Joanna Klemens, Bogatynia
4. Adrian Witkowski, Bogatynia
5. Kamil Samelski, Działoszyn
6. Marcelina Parada, Wyszków
7. Maciej Wapniarczuk, Bogatynia
8. Michał Ostrowski, Bogatynia
9. Maciej Samelski, Działoszyn
10. Bartosz Samelski, Działoszyn
11. Łukasz Ślusarczyk, Bogatynia
12. Wiktoria Korościk, Bogatynia
13. Hanna Awrejcewicz, Bogatynia
14. Stanisław Piotrowski, Bogatynia
15. Michał Drozdek, Bogatynia
16. Małgorzata Parada, Wyszków
17. Patryk Mróz, Bogatynia
18. Zofia Łyp, Bogatynia
19. Łukasz Mikuć, Bogatynia
20. Wiktoria Kochanowska, Bogatynia

II. Uczniowski Klub Sportowy "Smecz": 
21. Marcin Nowak, Bogatynia
22. Amelia Burbo, Bogatynia
23. Rafał Jakiel, Bogatynia
24. Ewelina Olechnik, Bogatynia
25. Oliwia Lorek, Bogatynia
26. Natalia Kazimierska, Bogatynia
27. Hanna Piotrowska, Bogatynia
28. Liwia Szatkowska, Bogatynia
29. Robert Dynus, Bogatynia
30. Mateusz Bogusiewicz, Bogatynia
31. Jakub Twerd, Bogatynia

III. Uczniowski Klub Sportowy "EL-TUR" przy SP Nr 3 w Bogatyni: 
32. Aleksandra Czarniecka, Bogatynia
33. Krzysztof Łukasiewicz, Legnica
34. Tomasz Jankowiak, Polkowice
35. Piotr Jankowiak, Polkowice
36. Szymon Dryja, Przemków
37. Wojciech Jakubowski, Polkowice
38. Wiktoria Olszewska, Bogatynia

IV. Międzyszkolny Klub Sportowy "Szerszeń": 
39. Anna Dworak, Bogatynia
40. Piotr Kosiorek, Bogatynia
41. Cezary Marciniak, Bogatynia
42. Sara Nowińska, Bogatynia
43. Magdalena Pawłowska, Bogatynia
44. Wojciech Pichowicz, Bogatynia
45. Weronika Szwed, Jasna Góra
46. Sandra Wanat, Bogatynia

V. Miejski Klub Sportowy "Miedź" Legnica: 
47. Adriana Achcińska, Bogatynia

VI. Uczniowski Klub Sportowy "Patomswim" 
48. Olga Szczotka, Bogatynia

Nagrody wędrują do:
I. Klub Sportowy "Zryw" Bratków: 
1. Danuta Zborowska, Krzewina - nagroda dla działacza
2. Łukasz Książka, Posada - nagroda dla zawodnika
3. Dariusz Szatkowski, Bratków - nagroda dla działacza

II. Ludowy Klub Sportowy "Pogoń" Markocice: 
4. Marcel Antoszewski, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika i działacza
5. Patryk Delmaczyński, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika i działacza
6. Kazimierz Kopiec, Bogatynia - Nagroda dla działacza

III. Bogatyński Klub Motorowy 
7. Radosław Sprawka, Zgorzelec - Nagroda dla działacza
8. Marek Gmyrek, Bogatynia - Nagroda dla działacza
9. Radosław Kosowicz, Bogatynia - Nagroda dla działacza

IV. Wędkarski Klub Sportowy "Kormoran": 
10. Jerzy Przetacznik, Bogatynia - Nagroda dla trenera
11. Teresa Nowak, Bogatynia - Nagroda dla działacza
12. Krystyna Przetacznik, Bogatynia - Nagroda dla działacza

V. Ludowy Klub Sportowy "Zjednoczeni" Porajów - Kopaczów": 
13. Jacek Cichocki, Bogatynia - Nagroda dla działacza 
14. Bartosz Grodnici, Bogatynia - Nagroda dla działacza
15. Zdzisław Spich, Kopaczów - Nagroda dla działacza

VI. Miejski Klub Sportowy "Granica": 
16. Mariusz Omelański, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika
17. Michał Szydło, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika
18. Sebastian Fularz, Opolno Zdrój - Nagroda dla zawodnika

VII. Klub Sportowy "Grom": 
19. Paweł Darłak, Bogatynia - Nagroda dla trenera 
20. Bogdan Drozdek, Bogatynia - Nagroda dla działacza
21. Arkadiusz Klemens, Bogatynia - Nagroda dla działacza

VIII. Klub Sportowy "Rackets" 
22. Dariusz Olechnik, Bogatynia - Nagroda dla działacza 
23. Michał Kowalski, Górki - Nagroda dla działacza
24. Wiesław Paszkiewicz, Bogatynia - Nagroda dla działacza

IX. Uczniowski Klub Sportowy "Smecz": 
25. Stanisław Nowak, Bogatynia - Nagroda dla trenera
26. Jakub Zdybel, Bogatynia - Nagroda dla trenera
27. Marcin Nowak, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika

X. Uczniowski Klub Sportowy El-Tur przy SP Nr 3 w Bogatyni: 
28. Waldemar Gałażewski, Bogatynia - Nagroda dla trenera i działacza
29. Jakub Żeberski, Wrocław - Nagroda dla trenera
30. Witold Jarosz, Bogatynia - Nagroda dla trenera
31. Aleksandra Czarniecka, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika

XI. Międzyszkolny Klub Sportowy "Szerszeń": 
32. Anita Nowacka, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika
33. Nikola Żygadło, Sieniawka - Nagroda dla zawodnika
34. Karol Pora, Opolno Zdrój - Nagroda dla zawodnika

XII. : Uczniowki Klub Sportowy FA Bogatynia 
35. Adrian Pawelczyk Bogatynia - Nagroda dla trenera
36. Igor Wydrzyński, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika
37. Maciej Kameduła Bogatynia - Nagroda dla trenera

XIII. Stowarzyszenie Sportowe "Gladiator": 
38. Magdalena Talarczyk, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika

XIV. Uczniowski Klub Sportowy "Patomswim": 
39. Krystian Wajer, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika
40. Roksana Prądzyńska, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika
41. Kamila Ślązak, Bogatynia - Nagroda dla zawodnika

WYRÓŻNIENIA SPORTOWE (DYPLOMY) OTRZYMUJĄ:

I. Uczniowski Klub Sportowy "Patomswim" 
1. Piotr Zalewski
2. Krystian Rogulski
3. Igor Remian
4. Karolina Polak
5. Iga Szczotka
6. Jakub Purzycki
7. Julia Słupecka
8. Bartosz Kołodziej
9. Martyna Pietrzak
10. Kacper Krawczyk
11. Szymon Klimek
12. Aleksandra Bem
13. Borys Remian
14. Kacper Poźniak
15. Julia Czajkowska

 

fot. ilustracyjne - UMiG Bogatynia

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz