Close
Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.
Imieniny:
Jana, Moniki, Wiktora

Lista kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2019 z naszego okręgu

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-05-16 12:51:11

26. maja br., wybierzemy naszych przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7:00 do 21:00. Kto sięga po mandat europarlamentarzysty z naszego okręgu?
Oto kandydaci:

 

Lista nr 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

 

1. IWASZKIEWICZ Robert Jarosław - inżynier budownictwa, Wrocław, nie należy do partii politycznej.

2. ŻUREK Piotr Grzegorz – kierowca, Wrocław, członek partii politycznej Ruch Narodowy.

3. POPLICHA Dagmara Ewa - lekarz medycyny, Opole, nie należy do partii politycznej.

4. SZKARUPSKI  Daniel - pracownik obsługi klienta, Opole, członek partii politycznej Ruch Narodowy.       

5. CZERNIAK Hubert Stanisław - lekarz medycyny,       Petrykozy, nie należy do partii politycznej.       

6. GIELERT Katarzyna Zofia – architekt, Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej.        

7. JARMUŁOWICZ Lidia Maria – prawnik, Wrocław, nie należy do partii politycznej.        

8. BIELECKA Halszka Beata - filolog rosyjski, Wrocław, członek partii politycznej Partia Kierowców .

9. DASZYŃSKA-HERCUŃ Anna Maria – nauczyciel, Dzierżoniów, nie należy do partii politycznej.       

10. KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard – publicysta, Otwock, nie należy do partii politycznej.       

 

Lista nr 2
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

 

1. ŚMISZEK Krzysztof Jan – prawnik, Warszawa, członek partii politycznej Wiosna Roberta Biedronia.

2. LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta - dziennikarka, Wrocław, nie należy do partii politycznej.

3. CHOJNOWSKI Szymon Piotr – samorządowiec, Świdnica, nie należy do partii politycznej.

4. MIGOCZ Izabela Monika -  manager instytucji kultury, Kędzierzyn-Koźle, nie należy do partii politycznej.

5. SYSKA Michał Jan - prawnik, Wrocław, członek partii politycznej Wiosna Roberta Biedronia.

6. LEMPART Marta Mirosława – prawniczka, Wrocław, nie należy do partii politycznej.

7. PILC Jarosław Stanisław -  politolog, Opole, członek partii politycznej Wiosna Roberta Biedronia.

8. ODROWSKA Katarzyna – kolejarka, Legnica, nie należy do partii politycznej.

9. ZATKA Natalia Iwona - filolog polski,  Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej.

10. KOTARBA Mariusz - wykładowca akademicki, Wałbrzych, członek partii politycznej Wiosna Roberta Biedronia.

 

Lista nr 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

 

1. OCHOJSKA-OKOŃSKA Janina Maria - pracownik humanitarny, Kraków, nie należy do partii politycznej.

2. DUDA Jarosław – senator, Wrocław, członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP.

3. SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena – adwokat, Warszawa, członek partii politycznej Sojusz Lewicy Demokratycznej.

4. BUŁA Andrzej - urzędnik samorządowy, Kluczbork, członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP.

5. ROKICKA Julia Agata – politolog, Wrocław, członek partii politycznej Partia Zieloni.

6. MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna – ekonomista, Wałbrzych, członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP.

7. KOZAKIEWICZ Władysław - nauczyciel, Leszno, nie należy do partii politycznej.

8. STĘPIEŃ Elżbieta Krystyna – ekonomista, Kunice, nie należy do partii politycznej.

9. PROROK Genowefa Katarzyna - urzędnik samorządowy       , Brzeg, nie należy do partii politycznej.

10. MIESZKOWSKI Krzysztof - poseł zawodowy, Wrocław, członek partii politycznej Nowoczesna.

 

Lista nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

1. ZALEWSKA Anna Elżbieta - parlamentarzysta, Świebodzice, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

2. KEMPA Beata Agnieszka – parlamentarzysta, Syców, członek partii politycznej Solidarna Polska.

3. KŁOSOWSKI Sławomir – nauczyciel, Opole, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

4. KISIELEWICZ Andrzej Marian - nauczyciel akademicki - nauki matematyczne, Wrocław, nie należy do partii politycznej.

5. SZWED Aleksander Jakub – parlamentarzysta, Radków, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

6. ŚLUSARZ Rafał Józef, lekarz, Gryfów Śląski, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

7. CZOCHARA Katarzyna Beata - filolog germański, Moszczanka, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

8. BACZYŃSKI Jacek Marcin - przedstawiciel władzy samorządowej Legnica, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

9. ŻOŁNIERUK Beata Izabela – przedsiębiorca, Głuszyca Górna, członek partii politycznej Porozumienie Jarosława Gowina.

10. STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka -  pedagog, Wrocław, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

 

Lista nr 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

 

1. ZAWISZA Marcelina Monika - specjalista polityki społecznej, Katowice, członek partii politycznej Partia Razem.

2. PRZYSTAJKO Jerzy – aptekarz,  Opole, członek partii politycznej Partia Razem.

3. PIWCEWICZ Jolanta Anna - specjalista administracji publicznej, Miłków, członek partii politycznej Unia Pracy.

4. BROWARNY Wojciech Jan  - nauczyciel akademicki  -nauki humanistyczne, Wrocław, członek partii politycznej Partia Razem.

5. JAROŃSKA Kamila Maria - filolog języka nowożytnego, Opole, członek partii politycznej Partia Razem.

6. MAKÓWKA Jacek Edward - doradca klienta, Wrocław, członek partii politycznej Unia Pracy.

7. STABROWSKA Anna Ewa -  kulturoznawca, Wałbrzych, członek partii politycznej Partia Razem.

8. DROST Andrzej Oswald - sprzedawca, Prudnik, członek partii politycznej Partia Razem.

9. BURAKOWSKA Krystyna Anna - nauczyciel przedszkola, Legnica, członek partii politycznej Partia Razem.

10. CHUDY Filip  - nauczyciel akademicki -nauki matematyczne, Wrocław, członek partii politycznej Partia Razem.

 

Lista nr 6

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

 

1. ŚCIGAJ Agnieszka - socjolog, Kolbark, nie należy do partii politycznej.

2. GRABOWSKI Paweł - radca prawny, Brzeg, nie należy do partii politycznej.

3. MAZUR Aneta – prawnik, Zgorzelec, nie należy do partii politycznej.

4. KUBALA Marek Zdzisław - przedsiębiorca, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej.

5. LICZNAR Katarzyna Anna - specjalista ds. jakości, Prudnik, nie należy do partii politycznej.

6.  CHARYTONIUK Gracjan – ekonomista, Wrocław, nie należy do partii politycznej.

7. OLSZEWSKA Małgorzata  - nauczyciel języka angielskiego, Wysoka, nie należy do partii politycznej.

8. JAGIEŁŁO Wojciech Jan, pracownik samorządowy, Opole, nie należy do partii politycznej.

9. ZYCH Anna – ekonomistka, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej.

10. KRÓLAK Marcin Stanisław – górnik, Lubin, nie należy do partii politycznej.

 

 

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz